Kvůli dlouhodobému používání steroidních krémů na ekzém se u sedmatřicetileté Sophie Purvisové z Velké Británie rozvinul vzácný a extrémně bolestivý syndrom z vysazení lokálních kortikosteroidů. Každý den má velké bolesti a kůže praská do krve. Po celém těle se jí dělají hnisavá ložiska.